SALAMIS SODAI

Kategorija
APARTAMENTAI

Šešių kvartalų kompleksas yra Famagustoje, šiauriniame Kipre. Tai idealiai tinkanti vieta gyventi ir investuoti. Šis kompleksas yra vos keli žingsniai pėsčiomis iki:

INFRASTRUKTŪRA:
Island City universiteto (tas pats sklypas) ir kitų (EMU, ITU, CWU)

Didžiausio prekybos ir pramogų centro „City Mall“

Medicinos centrų, bankai

Kavinių

Famagustos paplūdimių (Sidabrinis paplūdimys, Glapsides paplūdimys, Palmių paplūdimys);

Senamiesčio

Prekybos centrų

PROJEKTO CHARAKTERISTIKOS:

Apartamentai yra Yeniboazici kaime, Famagustos regione, netoli senovinio Salamio miesto. Apartamentai yra 750 metrų nuo jūros, todėl greitai pasieksite geriausius visos salos paplūdimius (Kocareis, Venera, Mimosa, Glapsides). Taip pat lengvai pasieksite daugybę restoranų, viešbučių ir lankytinų vietų. Apartamentai susideda iš 18 blokų per du aukštus. Kiekviename blokiniame bute yra židinys ir oro kondicionavimo sistema. Kieme yra 200 m2 baseinas, apsuptas palmių ir gėlių. Bendras buto plotas 6700 m2. Taip pat yra atskiros parkavimo vietos. Apartamentus sudaro du miegamieji, vonios kambarys, svetainė ir virtuvė. Apatiniuose butuose yra terasos, o viršutiniuose – balkonai ir stogo terasos.

Pro buto langą, balkoną ar stogo terasą atsiveria nuostabus Viduržemio jūros kraštovaizdis. Šis butas idealiai tinka šeimoms ištisus metus. Pajūrio sodai yra puikus pasirinkimas norintiems praleisti atostogas amžinos vasaros šalyje Kipre.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis:
ZILVINAS +370 69 904 166
zilvinas@cyprus2u.lt