Star Life

Kategorija
APARTAMENTAI

„Star Life“ kompleksas yra 9,366 kv.m. pirmos klasės žemė, vos 700 metrų nuo Viduržemio jūros, netoli įrengto paplūdimio, ekologiškai švarioje žaliojoje Karpazo miesto zonoje Yeni Erenkoy. Naujasis kompleksas yra unikalaus natūralaus Karpazo rezervato širdyje, šalia nuostabių auksinių paplūdimių, kur galėsite mėgautis ramybe ir vienatve su gamta. Projektas yra ant kalvos, kuri garantuoja vaizdą į jūrą iš visų butų. Kompleksas turi didelį investicinį patrauklumą, kadangi šis regionas aktyviai vystosi💫

Pardavimui paruošti 47 butai (1 + 1 ir 2 + 1) su vaizdu į jūrą taip pat gerai apgalvotu namų išorės dizainu.

KUO PATRAUKLUS GYVENIMAS STAR LIFE KOMPLEKSE?

Sveikas švelnus klimatas su patogia temperatūra, harmoningai susipynęs su geromis verslo galimybėmis ir kompetentinga infrastruktūra.

Iki jūros tik 700 metrų – 7 minutės pėsčiomis.

Aukštos kokybės gruntas, tinkamas statybai be pamatų.

Kompleksas yra 3 minutės nuo valstijos. Nemokama mokykla, 3 minutės nuo pagrindinio regiono uosto, Karpaz Gates Marina., 2 minutės nuo prabangaus Club di mare viešbučio, su įvairia infrastruktūra, suaugusiems ir vaikams.

Pėsčiomis pasiekiamos maisto prekių parduotuvės, vaistinės, centrinis medicinos centras, restoranai, barai, sporto klubas ir futbolo klubas su įspūdingu stadionu (parengta 2022 m.). Per 10 minučių pasiekiami 2 statomi 5* viešbučiai su a. kazino ir plati infrastruktūra.

Nuo Karpazo statomas naujas objektas, tiesiai į Ercan oro uostą ir Kireniją.

ATSTUMAI:

Karpaz-Dipkarpaz 30 minučių

Karpaz-Iskele 20 minučių

Karpaz-Famagusta 40 minučių

Karpaz-Ercan 50 minučių

6 skirtingų tipų apartamentai, leidžiantys pasirinkti būtent tai, ko jums reikia.
KOMPLEKSO INFRASTRUKTŪRA 
Didelis baseinas 27 m2

Vaikų baseinas

Žaidimų aikštelė

Komplekso apželdinimas

Planuojama įsigyti atskirą žemės sklypą restoranui

24/7 apsauga ir stebėjimas kameromis

GYVENIMO ŠIAME REGIONE PRIVALUMAI

TOBULAS PAPLŪDIMYS


Raminanti Karpazo ramybė, auksiniai paplūdimiai ir užburianti gamtos harmonija užtikrina kokybišką gyvenimo lygį. Galite degintis gražiausiame ir ilgiausiame Viduržemio jūros paplūdimyje Auksiniame paplūdimyje, stebėti, kaip Caretta Caretta vėžliai peri kiaušinius, ar žiūrėti į žvaigždes naktį.

LAISVALAIKIS

Yra daug galimybių mėgautis aktyviomis atostogomis, atrandant nepakartojamą Karpazo grožį. Labai svarbu jau pirmos kelionės metu susipažinti su supančia gamta. Visų pirma, keturračių turai yra puiki laisvalaikio pramogų dalis. Tai puiki galimybė kiekvienam iš arčiau pažinti gamtą ir atrasti jos grožį.

LAISVA SIELA

Gamtos garsai, paukščiai, svirpliai, bangų garsai, vėjyje plazdantys lapai nugrims į tavo sielą, ir tu galėsi vėl susijungti su savimi. O kaip žengti žingsnį laisvės link?

Gyvenimas Šiaurės Kipre Svarbiausias Šiaurės Kipro bruožas yra Viduržemio jūros klimatas. Antra, nusikalstamumo lygis šalyje yra vienas žemiausių pasaulyje. Saugus gyvenimas ir sveikata, kurie yra vieni iš svarbiausių veiksnių, susijusių su besitęsiančia pandemija ir terorizmo krize, gali būti užtikrinti Šiaurės Kipre, nes tai ideali šalis. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra tai, kad šioje dangiškoje žemėje galima pasiūlyti aukštą gyvenimą ir prabangą pačiomis priimtiniausiomis kainomis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis:

ZILVINAS +370 69 904 166

zilvinas@cyprus2u.lt