Apartamentai Larnakoje

Kategorija
APARTAMENTAI

Apartamentai yra įsikūrę ant didelio sklypo ramioje vietoje,  gyvenamajame rajone tarp gerai žinomų Oroklini ir Pyla kaimų. Apartamentai yra vos už 5 minučių nuo Dhekelia krantinės, kurioje yra daug paplūdimių, pažymėtų mėlynąja vėliava, barų ir restoranų.  Miestas Larnaka yra išsidėstęs tik penkiolika minučių kelio, o naujas tarptautinis oro uostas tik dvidešimt minučių.

Apartamentai susideda iš 32 – dviejų ir 26 – vieno miegamojo prabangių apartamentų keturiuose mažuose blokuose, kurie yra apsupti lauko baseinais ir vaikams pritaikytais baseinais.

Pro langus atsiveria panoraminiai vaizdai į kraštovaizdį ir į plačią pakrantę. Apartamentai pritaikyti puikiam poilsiui visai šeimai.

Netoli šios vietos yra išsidėstęs UCLAN  (Didžiosios Britanijos Lancashire universitetas) siūlomos labai geros nuomos galimybės.

Kiekvienas blokas susideda iš kombinuotų apartamentų su vienu ir dviem miegamaisiais per tris aukštus. Erdvūs apartamentai išsidėstę pirmuose aukštuose turi atskirą išėjimą į baseiną per privačius sodus. Papildomai yra įrengti vonios kambariai ir didelės į pietų pusę išeinančios terasos su vieta barbekiu.

Kiekvienam iš blokų yra priskirtos dengtos automobilių stovėjimo aikštelės, įrengti liftai.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis:
ZILVINAS +370 69 904 166

zilvinas@cyprus2u.lt