Bogaz Towers Residence

Kategorija
APARTAMENTAI
Žavi savo sklandžiu daugiaaukščiu dizainu išsiskiria elegancija. Įkvėpta lokacijos, laiptinė architektūra ir banguoti balkonai išskleidžia jūros temą ir jos nepaprastą panoramą.

 

Čia gausu prabangos jausmo ir, tuo pačiu juntama lengva, atpalaiduojanti ramybės atmosfera.

 

Slankiojančio stiklo durys, panoraminiai langai išilgai didelių verandų atvers labiausiai kvapą gniaužiančius jūros vaizdus. Ši rezidencija laimėjo „Best Residential High-rise Development“ Kipre 2016 m. Irano turto apdovanojimuose Teherane buvo pripažinti geriausiais „Investment Kipro 2016“. Projektas vystomas patyrusio plėtotojo ir ne etapais, kaip dauguma projektų, o bus priduoti iškart visi šeši statiniai.

Projektą sudaro šeši daugiabučiai, 10, 12 ir 14 aukštų. Statybos metu naudojamos tik moderniausios ir naujausios statybinės medžiagos, darbai atliekami itin kokybiškai, bendradarbiaujama su profesionalia architektų grupe, kad būtu užtikrinta projekto kokybė ir prabanga.

Infrastruktūra
Atviras baseinas

Uždaras baseinas

Vaikų baseinas

Kavinė

Sporto klubas

Prekybos centras

Parkai

Teniso kortai

Krepšinio aikštelė

Masažo kabinetai

Pirtis

Vaikų žaidimo aikštelės

Exclusive šešetuko rezidencija yra nuostabus ir išskirtinis projektas, įsikūręs nuostabioje İskele vietoje, vos kelios minutės pėsčiomis iki paplūdimio, restoranų ir prekybos centrų. İskele yra svarbus turizmo centras, kuriame daug žalumos bei net 25 km ilgio pakrantė, puikia išvystyta infrastruktūra, regionas labai mėgiamas žmonių, kurie mėgsta taikų ir ramų gyvenimo būdą, vertina komfortą ir saugumą bei gamta.